iTunes Google play spotify deezer iTunes Google play spotify deezer iTunes Google play spotify deezer iTunes Google play spotify deezer

On Stage

9/7/1999 ΝΙΚΑΙΑ ΚΑΤΡΑΚΕΙΟ

Live Date: 
Friday, July 9, 1999
Crews: 
Active Member
Location: 
ΝΙΚΑΙΑ

3/7/1999 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΘΕΑΤΡΟ ΠΕΤΡΑΣ

Low Bap Festival

Live Date: 
Saturday, July 3, 1999
Crews: 
Location: 
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

28/6/1999 ΛΥΚΑΒΗΤΟΣ ΔΙΦΩΝΟ

Live Date: 
Monday, June 28, 1999
Crews: 
Active Member
Stage: 
Location: 
ΛΥΚΑΒΗΤΟΣ

30/5/1999 ΑΘΗΝΑ TATOO EVENT

Live Date: 
Sunday, May 30, 1999
Crews: 
Active Member
Stage: 
Location: 
ΑΘΗΝΑ

29/5/1999 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΙΝΕΜΑ

Live Date: 
Saturday, May 29, 1999
Crews: 
Active Member
Stage: 
Location: 
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

28/5/1999 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ ΟΔΟΣ ΟΝΕΙΡΩΝ

Live Date: 
Friday, May 28, 1999
Crews: 
Active Member
Location: 
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙ

22/5/1999 ΤΡΙΚΑΛΑ NOISE XL

Live Date: 
Saturday, May 22, 1999
Crews: 
Active Member
Stage: 
Location: 
ΤΡΙΚΑΛΑ

8/5/1999 ΛΑΥΡΙΟ ΜΕΤΑΛΛΕΙΟ

Live Date: 
Saturday, May 8, 1999
Crews: 
Active Member
Location: 
ΛΑΥΡΙΟ

7/5/1999 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Low Bap συνάντηση

Live Date: 
Friday, May 7, 1999
Crews: 
Low Bap
Location: 
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

30/4/1999 ΠΑΤΡΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ

Live Date: 
Friday, April 30, 1999
Crews: 
Active Member
Location: 
ΠΑΤΡΑ

26/4/1999 ΣΥΝΤΑΓΜΑ

Συναυλία συμπαράστασης στη Γιουγκοσλαβία

Live Date: 
Monday, April 26, 1999
Crews: 
Active Member
Location: 
ΣΥΝΤΑΓΜΑ

28/3/1999 ΧΑΝΙΑ SABBIA

Live Date: 
Sunday, March 28, 1999
Crews: 
Active Member
Stage: 
Location: 
ΧΑΝΙΑ

24/3/1999 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Live Date: 
Wednesday, March 24, 1999
Crews: 
Active Member
Location: 
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

19/3/1999 ΑΘΗΝΑ ΦΙΛΩΝ ΔΙΑΒΑΣΙΣ

Live Date: 
Friday, March 19, 1999
Crews: 
Active Member
Location: 
ΑΘΗΝΑ

5/3/1999 ΘΗΣΕΙΟ ΑΣΩΜΑΤΟΙ

Live Date: 
Friday, March 5, 1999
Crews: 
Xray&Prohja
Location: 
ΘΗΣΕΙΟ

1/3/1999 ΣΥΝΤΑΓΜΑ

συναυλία συμπαράστασης στους Κούρδους

Live Date: 
Monday, March 1, 1999
Crews: 
Active Member
Location: 
ΣΥΝΤΑΓΜΑ

28/2/1999 ΜΑΝΔΡΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΕΤΡΙΝΟ

Live Date: 
Sunday, February 28, 1999
Crews: 
Active Member
Location: 
ΜΑΝΔΡΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

26/2/1999 ΚΑΣΤΕΛΛΑ LA ROCKA

Live Date: 
Friday, February 26, 1999
Crews: 
Stage: 
Location: 
ΚΑΣΤΕΛΛΑ

25/2/1999 ΚΑΣΤΕΛΛΑ LA ROCKA

Live Date: 
Thursday, February 25, 1999
Crews: 
Stage: 
Location: 
ΚΑΣΤΕΛΛΑ

17/2/1999 ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΜΑΝΤΖΑΤΟ

Live Date: 
Wednesday, February 17, 1999
Crews: 
Location: 
ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Pages