iTunes Google play spotify deezer iTunes Google play spotify deezer iTunes Google play spotify deezer iTunes Google play spotify deezer

On Stage

31/8/2001 ΜΕΓΑΡΑ Κεντρική Πλατεία

Live Date: 
Friday, August 31, 2001
Crews: 
Active Member
Location: 
ΜΕΓΑΡΑ

30/8/2001 ΦΛΩΡΙΝΑ (Άγιος Παντελεήμονας) Λίμνη Βεγορίτιδα

Στα πλαίσια του φεστιβάλ Πρέσπεια 2001

Live Date: 
Thursday, August 30, 2001
Crews: 
Active Member
Location: 
ΦΛΩΡΙΝΑ (Άγιος Παντελεήμονας)

20/8/2001 ΣΥΡΟΣ Πλατεία Ερμούπολης

Live Date: 
Monday, August 20, 2001
Crews: 
Active Member
Location: 
ΣΥΡΟΣ

8/8/2001 ΛΕΜΕΣΣΟΣ (Κύπρος) Kingston Town

Live Date: 
Wednesday, August 8, 2001
Crews: 
Active Member
Location: 
ΛΕΜΕΣΣΟΣ (Κύπρος)

7/8/2001 ΛΕΜΕΣΣΟΣ (Κύπρος) Kingston Town

Live Date: 
Tuesday, August 7, 2001
Crews: 
Active Member
Location: 
ΛΕΜΕΣΣΟΣ (Κύπρος)

3/8/2001 ΣΚΙΑΘΟΣ στο Μπούρτζι

Live Date: 
Friday, August 3, 2001
Crews: 
Active Member
Location: 
ΣΚΙΑΘΟΣ

25/7/2001 ΑΡΔΑΣ

ΦΕΣΤΙΒΑΛ

Live Date: 
Wednesday, July 25, 2001
Crews: 
Active Member
Location: 
ΑΡΔΑΣ

20/7/2001 ΛΥΚΑΒΗΤΟΣ

Low Bap Festival, για το ΔΙΦΩΝΟ

Live Date: 
Friday, July 20, 2001
Crews: 
Location: 
ΛΥΚΑΒΗΤΟΣ

7/7/2001 ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ (Χαλκιδικής) Κεντρική Πλατεία

Live Date: 
Saturday, July 7, 2001
Crews: 
Active Member
Location: 
ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ (Χαλκιδικής)

5/7/2001 ΠΕΙΡΑΙΑΣ Θέατρο Βεάκειο

Live Date: 
Thursday, July 5, 2001
Crews: 
Active Member
Location: 
ΠΕΙΡΑΙΑΣ

27/6/2001 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Κεντρική Πλατεία

Live Date: 
Wednesday, June 27, 2001
Crews: 
Active Member
Location: 
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

26/6/2001 ΖΩΓΡΑΦΟΥ Κεντρική Πλατεία

Live Date: 
Tuesday, June 26, 2001
Crews: 
Active Member
Location: 
ΖΩΓΡΑΦΟΥ

25/5/2001 ΒΟΛΟΣ ΔΗ.ΠΕ.ΘΕ. Βόλου

Live Date: 
Friday, May 25, 2001
Crews: 
Active Member
Location: 
ΒΟΛΟΣ

9/4/2001 ΑΘΗΝΑ ΜΕΤΡΟ

Live Date: 
Monday, April 9, 2001
Crews: 
Active Member
Stage: 
Location: 
ΑΘΗΝΑ

7/4/2001 ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΠΑΥΣΙΛΥΠΟΝ

Live Date: 
Saturday, April 7, 2001
Crews: 
Active Member
Location: 
ΚΑΡΔΙΤΣΑ

5/4/2001 ΚΑΒΑΛΑ ΤΟ ΝΗΣΙ

Live Date: 
Thursday, April 5, 2001
Crews: 
Active Member
Location: 
ΚΑΒΑΛΑ

17/3/2001 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Live Date: 
Saturday, March 17, 2001
Crews: 
Active Member
Location: 
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

16/3/2001 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ

Live Date: 
Friday, March 16, 2001
Crews: 
Active Member
Location: 
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ

10/3/2001 ΠΑΤΡΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ

Live Date: 
Saturday, March 10, 2001
Crews: 
Active Member
Location: 
ΠΑΤΡΑ

9/2/2001 ΜΟΣΧΑΤΟ στην κεντρική πλατεία

Live Date: 
Friday, February 9, 2001
Crews: 
Active Member
Location: 
ΜΟΣΧΑΤΟ

Pages